Stolové hodiny JVD HS3007.1, 26cm

  • Značka: JVD
  • Kód produktu: 13579
  • Dostupnosť: 7 dní
  • 85,90 EUR

  • Bez DPH: 71,58 EUR
  • Free Shipping

Stolové hodiny HS3007.1  značky JVD


Drevené stolové hodiny sú ideálne ozdobou každého interiéru.

Stolové hodiny JVD

Niektoré veci je lepšie príliš nemeniť. Línia vybraných klasických stolových hodín zostávajú rovnaké po niekoľko desaťročí a ich nadčasový dizajn, u ktorého nemožno vek určiť na prvý pohľad, je ideálnym doplnkom klasického interiéru.

Použitím rôznych odtieňov dreva, silnovrstvého lakovanie s následným leštením a pozlátených prvkov je u stolových hodín JVD dosiahnuté veľmi luxusného vzhľadu.

Vďaka zaujímavým cenám sú stolné hodiny ideálnym darčekom pri rôznych životných výročiach a udalostiach a svojmu majiteľovi dobrým a dlhoročným spoločníkom. Vybrané modely sú vybavené hracími strojčeky s melódiou Westminster, najnovšie potom majú strojček so štyrmi melódiami.

hodiny JVD

Koľko je hodín? A koľko je hodín so značkou JVD?

Toľko, že si medzi nimi hravo vyberiete tie, ktoré doladia váš interiér k dokonalosti, ktoré urobia z prázdnej steny najzaujímavejšia časť vášho bytu a ešte budú spoľahlivo ukazovať čas vám aj celej vašej rodine. Hodiny sprevádzajú človeka už niekoľko storočí a sú neodmysliteľnou súčasťou dnešného životného štýlu. Predtým boli hodiny iba na vežiach kostolov, na fasádach mestských domov, postupne sa v premiestňovaní do vnútorných priestorov zámožných mešťanov a v súčasnej dobe sú vďaka priaznivým cenám dostupné každému človeku.

V širokej ponuke hodín JVD nájdete modely vhodné nielen do kuchyne, obývačky či detskej izby, ale tiež do kúpeľne či pracovne, veľké kancelárie aj výrobné haly. Univerzálnosť použitia, spoľahlivé strojčeky, moderné tvary a priaznivá cena robia z hodín JVD lídra na trhu.

Veľkosť: 185x120x260 mm


Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!
    Zlé           Dobré

Súvisiace produkty

Stolové hodiny JVD HS3208, 23 cm

Stolové hodiny JVD HS3208, 23 cm

79,00 EUR Bez DPH: 65,83 EUR